Cariba Heine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cariba Heine

Cari-Beba
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Hmmm...recimo neki roman...by Ina...

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Melinda Halliwell Bennett
Volis Rikki
Volis Rikki
Melinda Halliwell Bennett


Posts : 358
Join date : 2010-02-27
Age : 33
Location : Moon Pool, Mako Island

Hmmm...recimo neki roman...by Ina... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Hmmm...recimo neki roman...by Ina...   Hmmm...recimo neki roman...by Ina... - Page 3 Icon_minitimeWed Mar 31, 2010 1:21 pm

Hahaha...lol...
Hvala...=) =* <3

NASTAVAK:

Max se sav zbunio:
Šta…ti osećaš bol za nekoga drugog, ali to je ne moguće mi nemamo više braće I sestara.
Čekaj, a Nastasia? Rekao si da je ona sad u opasnosti. Možda ja osećam što I ti osećaš.-reče Tiffany.
Ne. To nije moguće. Ona mi jeste kao sestra, ali mi nije rođena sestra. Ja osećam bol, jer sam jako vezan za nju I volim je kao da mi je rođena sestra.-reče Max.
Tiffany je ovo još više zbunilo.
***
Onda je smo li se dogovorili?-reče Aarshan.
Jesmo. Uradiću sve što si mi rekao.-reče Emma.
Savršeno partnerko. Onda si slobodna.-reče Aarshan.
Emma se okrenula I izašla iz dvorane. Kada je izašla u dvoranu je ušao Dejuan.
Gospodaru imamo špijuna u dvoru. Uhvatio sam je I zatvorio u ćeliju.-reče Dejuan.
Odlično Dejuane. Ajde odvedi me do nje.-reče Aarshan.
Išli su tako kroz hodnik I došli do ćelije.
Ti…-reče Aarshan ogorčeno.
Šta je? Zaprepašćen si. Mislila sam da si se promenio. Kako sam mogla samo da budem tako glupa.-reče Nastasia.
Dejuane, ostavi nas na samo.-reče Aarshan.
U radu gospodare.-reče Dejuan I ode.
Kako možeš to da radiš rođenoj sestri?-reče Nastasia.
Dušo ti si skroz zaboravila da sam ja moćan I da sve mogu da uradim.-reče Aarshan sarkastično.
To ćemo još da vidimo.-reče Nastasia.
Ti nećeš dočekati da vidiš to. Nećeš čak dočekati ni sutrašnji dan.-reče Aarshan.
Ja ne mogu da verujem. Zar ti naša ljubav ništa ne znači.-reče Nastasia kroz plač.
Arshan nije ništa rekao sam je opalio grom u pravcu Nastasie. Pala je onesvešćena.
***
Diok su čekali da dođu Holly, Emma, Abbie i Rousie, Tiffany je odjednom viknula:
Emmaaaa!!! Neeee!!!
Max se skamenio.
Back to top Go down
Disney girl
Volis h2o
Volis h2o
Disney girl


Posts : 440
Join date : 2009-12-26
Age : 28
Location : Na ovo forumu

Hmmm...recimo neki roman...by Ina... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Hmmm...recimo neki roman...by Ina...   Hmmm...recimo neki roman...by Ina... - Page 3 Icon_minitimeWed Mar 31, 2010 1:22 pm

Nema na cemu.
Super je ovaj nastavak. study
Back to top Go down
Melinda Halliwell Bennett
Volis Rikki
Volis Rikki
Melinda Halliwell Bennett


Posts : 358
Join date : 2010-02-27
Age : 33
Location : Moon Pool, Mako Island

Hmmm...recimo neki roman...by Ina... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Hmmm...recimo neki roman...by Ina...   Hmmm...recimo neki roman...by Ina... - Page 3 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 4:22 am

Hvala...Wink Smile Very Happy :* <3

NASTAVAK:

Šta!? Šta je bilo!?-upita Max uspaničeno.
Evo…uzmi…uzmi moj telefon I nazovi Emmu da vdiš da li je dobro.-reče Tiffany malaksavo I dade Maxu telefon.
Max je uzeo telefon I okrenuo Emmin broj. Emma se javila nakon drugog zvona.
Šta hoćeš!? Mislim da sam bila poprilično jasna kada sam rekla da ne želim više ni da te vidim, ni da te čujem.-reče Emma.
Slušaj Emma nije ni vreme ni mesto. Nazvao sam da te pitam je si li dobro?-reče Max.
Ja sam u redu. Nikada nisam bila bolje.-reče Emma.
Oh! Izvini na smetnji onda moram da idem.-reče Max.
Čekaj…-krenula je da kaže Emma, ali je Max već spustio slušalicu.
Tiffany, Emma je u redu. Ništa joj ne fali. Kaže da se nikada nije bolje osećala.-ojasnio je Max.
Ali…ali kako…čiju sam ja bol osetila onda?-upita Tiffany.
Ne znam. To moramo da otkrijemo.-reče Max.
Ja mogu da vam pomognem.-reče Odalys.
Molim…kako mama?-zapita Max začuđeno.
Davno kada sam bila glavna u kuhinji vašeg oca bila sam sa jednim čovekom. Bio je prelep.-reče Odalys, a zatim nastavi: Bili smo zajedno, ali kada sam zatrudnela on me je izbacio iz dvorca I ostavio me samu sa bebom.-reče Odalys.
Nastasia…-reče Max, a zatim nastavi:-ali zašto nam sve ovo govoriš? Kakve to ima veze sa nama?
Ima veze, jer je Nastasijin otac…vaš otac. Stari vladar Uranije.-reče Odalys.
Šta…kako je to moguće...nije mi dobro…mislim da ću da…-reče Tiffany I pade.
Tiffany!-povika Max.
Nije znao šta da uradi.
Back to top Go down
Disney girl
Volis h2o
Volis h2o
Disney girl


Posts : 440
Join date : 2009-12-26
Age : 28
Location : Na ovo forumu

Hmmm...recimo neki roman...by Ina... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Hmmm...recimo neki roman...by Ina...   Hmmm...recimo neki roman...by Ina... - Page 3 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 7:33 pm

Upravo procitala.
Hvala.Super je.
Back to top Go down
Melinda Halliwell Bennett
Volis Rikki
Volis Rikki
Melinda Halliwell Bennett


Posts : 358
Join date : 2010-02-27
Age : 33
Location : Moon Pool, Mako Island

Hmmm...recimo neki roman...by Ina... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Hmmm...recimo neki roman...by Ina...   Hmmm...recimo neki roman...by Ina... - Page 3 Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 2:39 pm

Hvala...evo nastavka...sorry što si ovoliko čekala nisam imala vrmena da napišem, ali od sad ih očekuj češće...samo mi piši kad pročitaš

NASTAVAK:

Nastavio je da viče i drma Tiffany.
Tifanny. Probudi se molim te. Moraš da mi pomogneš da oslobodim Nastasiu.-govorio je Max, ali bezuspešno.
Max, dušo to ništa neće pomoći.-reče Odalys.
Max nije znao šta da radi samo je seo I prekrio lice rukama. Nije znao šta da radi. Izgledalo je kao da će izgubiti sestru. Nije to mogao da podnese.
U tom trenutku na vratima se pojavila Emma.
Šta se dešava? Zašto je ona na podu?-upita Emma.
Gde su ostale devojke?-reče Max.
Nemam pojma verovatno će uskoro doći. Ja i ti moramo da krenemo moraš da mi pomogneš da spasimo našu sestru Nastasiu.-reče Emma.
Molim...kako? Zar imate još ejdnu sestru? Kako ja to tek sad saznajem?-Emma je zapitkivala.
Nemam sad vremena da ti objašnjavam. Moramo da požurimo.-reče Max i povuče Emmu za sobom.
Emma je krenula za Maxom. Max je trčao kroz šumu prema dvorcu. Jedva je uspeo da pogodi put. Odjednom kad se okrenuo Emme više nije bilo tamo. Nestala je. Max nije mogao da veruje. Stao je u mestu očajan.
Emmaaaa!!! Gde si?-vikao je.
Nije čuo nikakav zvuk sem eha. Mislio je da nema nikakve šanse da spasi Nastasiu. Iz očaja počeo je da trči prema dvorcu. Tako je trčao sve dok se pred njim nije pojavio ogroman dvorac njegovog brata.
Išao je uz same zidine dvorca kako ga niko ne bi primetio. Ušunjao se tiho kroz tajni ulaz. Ušao je u dugački hodnik. Na hodniku nije bilo nikoga, a to mu je bilo veoma čudno. Odmah je primetio da nešto nije kako treba. Polako je išao kroz hodnik nadajući se da će naići na nekoga od svojih prijatelja ili na Nastasiu. Kada je došao do kuhinje, polako je ušao i imao je šta da vidi.
U kuhinji je stajao Aarshan, ali nije bio sam. Pored njega je stajao Dejuan i držao je Nastasiu. Kada su ugledali Maxa Dejuan je stavio nož na Nastasin vrat. Max je krenuo da se pomakne, ali u tom trenu je Aarshan progovorio:
Pomakneš li se Dejuan će joj preseći grkljan.
Max je stao nemoguć da progovori.
***
Holly je pokucala na vrata.
Napred.-reče Rousie.
Holly je polako odškrinula vrata.
Ćao. Došla sam najbrže što sam mogla.-reče Holly.
Hej. Hvala što si došla moram nešto da ti kažem.-reče Rousie.
U redu. Kaži.-reče Holly.
U tom trenu je zazvonio Holly-in telefon.
Back to top Go down
Sponsored content





Hmmm...recimo neki roman...by Ina... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Hmmm...recimo neki roman...by Ina...   Hmmm...recimo neki roman...by Ina... - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Hmmm...recimo neki roman...by Ina...
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Cariba Heine :: -Zabava- :: Vasi radovi-
Jump to: